» » Референдум в країні мертвих душ

Про мене

Публіцист і письменник, полеміст і фейлетоніст, дотепник і мізантроп.
А також – полонофіл, юдофіл, германофіл, панхорватист.
Галицький націоналіст
зі схильністю до українофобії.
Деталей вам краще не знати.

19:12, 01/12/17. Скотоферма.UA / УА

Референдум в країні мертвих душ

Новина дня: Президент України Петро Порошенко заявив про намір в найближчий час провести в Україні референдум щодо вступу до НАТО та членства в Євросоюзі.
Ага, думаю, маладец. Як провести перепис населення, так уже сімнадцять годків нема можливості. Ніхто не знає, скільки в богом нам даній країні є, насправді, богом нам даних людішок, та й дарма. І, в принципі, яка різниця - 40 нас мільйонів, 35 чи 30? Головне, що ми всі – за. Шо нє? – оно сам Президент каже: «впевнений, що народ України підтримає мою ініціативу щодо членства в Євросоюзі».
А той перепис, він нам, як кажуть, нахнада, а от референдум про НАТО і ЄС – це, як у класіка кучмівського політикуму: «тєма важная і актуальная». Прімєчатєльно теж, що це повідомлення Порошенко зробив на урочистих зборах працівників Генеральної прокуратури України. Натякнувши при цьому, що суспільство покладається на їхню професійність, чесність і порядність. В залі – оплески.
А мені при нагоді згадалась цитата із ще одного класика, але тепер вже - справжнього:
«Роботу по просвіті й організації інших, природно, взяла на себе свинота, інтелектуальної переваги якої над рештою чотириногих не заперечував ніхто».

  • FaceBook коментарі